Obchody Dnia NIepodległości

W czwartek 10 listopada odbyła się szkolna Akademia poświęcona okolicznościom odzyskania przez Polske po 123 latach zaborów niepodległości. Montaż słowno-muzyczny przygotowany przez uczniów klas 1a,1Tee, 2a i 4b pod opieką nauczycielek historii, łączył w sobie fragmenty historycznych wystąpień, patriotyczne wiersze i wojskowe pieśni. Wzruszająca gra aktorska młodzieży oraz anielski głos wokalistek budował atmosferę powagi, zadumy i refleksji. Społeczność szkolna włączyła się w uroczystość, śpiewając m.in ,,Pierwsza Brygadę", czy ,,Szara Piechotę".

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94; 
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34