"Twój głos ma znacznie"

"Twój głos ma znacznie" - pod takim hasłem odbyły się wczoraj w naszej szkole wybory do Młodzieżowej Rady Powiatu. Kandydatów bylo ponad 30, reprezentujących szkoły ponadpodstawowe z naszego powiatu, w tym aż 10 kandydatów z Zetki! Przypominamy startowali: Natalka Kubala, Filip Kucharczyk oraz Zuza Marko - z 1a LO, Łukasz Olczyk z 2a LO, Zuzanna Lodzinska, Natalka Łukaszczyk, Weronika Kuśnierz i Dominika Stąpor - z 3 Tee, Paweł Grzelka 4pT oraz Kuba Majewski z 4T.
Wybory przeprowadziło Stowarzyszenie Razem dla Rozwoju i Powiatowa Rada Seniorów. Wszyscy obecni tego dnia uczniowie Zetki oddali głos na swoich kandydatów. Wkrótce poznamy wyniki, a póki co trzymamy mocno kciuki za naszych przyszłych radnych

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94; 
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34