Wycieczka do Krainy Wygasłych Wulkanów.

20 maja uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielkami- Anettą Błaszczyńską- Pukas, Inez Michtą i Joanną Urbańską, uczestniczyli w wycieczce do Krainy Wygasłych Wulkanów.
Żądni wrażeń Zetkowicze odwiedzili Złotoryję - miasto związane z historią wydobycia złota i największy ośrodek wygasłych wulkanów oraz zamek Grodziec, zbudowany na wygasłym wulkanie. Mieli również możliwość przejazdu obok Ostrzycy, najwyższej wygasłego wulkanu. Poza tym uczniowie zwiedzili romański kościół w Świerzawie oraz uczestniczyli w warsztatach edukacyjnych, które pomogły im zapoznać się z tajnikami przeszłości naszej planety

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94; 
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34