Michał Nowaczyk- zwycięzca konkursu "Duży poliglota"

W połowie marca 2022 roku odbyła się dwunasta edycja Powiatowego Konkursu Językowego dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Jego celem było wspieranie uczniów w rozwijaniu kompetencji językowych, pogłębianie ich zainteresowań filologicznych i mobilizowanie do samodzielnej, systematycznej pracy. Konkurs odbył się na platformie Google Forms, a wzięło w nim udział 14 uczniów z pięciu szkół powiatowych. Poliglotą roku 2022 został Michał Nowaczyk, który zmagał się z testem konkursowym w języku angielskim i hiszpańskim. Michał reprezentował naszą szkołę razem z Natanem Szewczykiem i Kamilą Golczyńską.
Michał- pasjonat języka hiszpańskiego i pilny uczeń języka angielskiego. Życzymy Michałowi spełnienia marzeń językowo-podróżniczych.
Lidia Lewandowska

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94; 
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34