Promocja "Zetki" w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3

Dzisiaj Zetkowicze z klas pierwszych odwiedzili Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Brzegu Dolnym, aby promować naszą Szkołę. Na początku byli zestresowani, ale z racji tego, że zostali przyjęci w przyjaznej atmosferze, przełamali lęki i zaczęli robić swoje. Przedstawili prezentację na temat życia w szkole i przedstawili ofertę edukacyjną. Była to też okazją do premierowego pokazu nowego materiału wyprodukowanego przez „Zetka TV”. Ósmoklasiści nie podjęli jeszcze decyzji odnośnie wyboru szkoły, jednak po wizycie starszych kolegów niewątpliwie będzie im łatwiej. 🙂

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94; 
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34