Warsztaty ,, Jak się uczyć, aby się dobrze nauczyć?"

W piątek (tj. 13.12.2019 r.) klasa 1a oraz klasa 3a licealne, gościły w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu na warsztatach pt.,, Jak się uczyć, aby się dobrze nauczyć?" Zajęcia prowadził bardzo żywiołowy i wiecznie uśmiechnięty dr Dariusz Socha. Dowiedzieliśmy się dużo przydatnych rzeczy, które na pewno pomogą nam lepiej napisać maturę w przyszłości. Zdziwiło nas m.in. to, że dzień przed maturą nie wolno jeść ciężkostrawnych potraw, ani spać zbyt długo, czy zbyt krótko, gdyż wpływa to na stan emocjonalny maturzysty. Gdy zajęcia dobiegły końca, pożegnaliśmy się z dr. Sochą i pojechaliśmy na Jarmark Bożonarodzeniowy. Spędziliśmy miło czas, obserwując piękne, świąteczne ozdoby, odwiedzając stragany i jedząc pyszności, których było tam całe mnóstwo. Bardzo przyjemnie spędziliśmy czas, wspólnie w obie klasy, mogąc cieszyć się swoim towarzystwem.
Nina Mamak kl. 1A LO

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94; 
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34