Warsztaty filmowe w naszej Zetce

5.12.2019 w naszej szkole odbyły się warsztaty filmowe na podstawie projekcji filmu "Mecz życia". Główna bohaterka filmu Anja postanowiła przełamać stereotyp panujący wśród jej kolegów z drużyny. Jest świetną zawodniczką i chce być oceniana nie ze względu na płeć, ale na umiejętności. Piłka jest jej pasją. Nie rezygnuje z niej nawet wtedy, gdy dowiaduje się o ciężkiej chorobie. Film zachęcił uczniów do burzliwych dyskusji, z czego później powstały wspaniałe plakaty negujące przemoc.

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94; 
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34