Uwaga informatycy - nowy sposób logowania się do Dream Spark / Microsoft Imagine,

Uwaga informatycy - pod poniższym linkiem znajduje się nowy sposób logowania do platformy programu Dream Spark / Microsoft Imagine, który obecnie nosi nazwę: Program Microsoft Azure Dev Tools for Teaching - bezpłatne oprogramowanie firmy Microsoft.

Należy wypełnić formularz podając ZSZ swój adres e-mail. Po potwierdzeniu na podany e-mail zostanie wysłana wiadomość ze wskazówkami do logowania (w języku angielskim).

https://azureforeducation.microsoft.com/devtools

O programie

ZSZ w Brzegu Dolnym przystąpił do programu Microsoft Azure Dev Tools for Teaching (dawniej Imagine Premium lub DreamSpark Premium). Uczniowie kierunków informatycznych dzięki temu mogą bezpłatnie skorzystać z szerokiej gamy produktów firmy Microsoft tj. środowisk do tworzenia aplikacji, systemów operacyjnych i serwerów.

Dodatkowo uczniowie mają bezpłatny dostęp do oprogramowania w pracowniach komputerowych jak i komputerach osobistych w domu (max dwie kopie).

Warunkiem otrzymania korzyści w programie Microsoft Azure Dev Tools for Teaching jest wykorzystywanie otrzymanego oprogramowania do celów edukacyjnych lub naukowych (z wyłączeniem zastosowań komercyjnych).

Korzyści dla zarejestrowanych w programie
  • Najnowsze oprogramowanie Microsoft
  • Dostępne aktualizacje i pakiety językowe
  • Narzędzia programistyczne
  • Najnowsze systemy operacyjne
  • Systemy serwerowe i bazodanowe
  • Programy narzędziowe
  • Programy edukacyjne

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94; 
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34