MATEMATYKA DA SIĘ LUBIĆ

Podobno polscy uczniowie nie lubią matematyki. Ale nie uczniowie naszej szkoły. W czwartek 28 marca, w auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Górze grupa 8 uczniów Zetki przystąpiła do finału matematycznego konkursu przedmaturalnego MATGURA. W grupie finalistów znalazło się
aż 7 z nich. Uczennica klasy 2 LO zajęła I miejsce w kategorii klas drugich, dwóch uczniów klasy 3 LO zajęło I miejsce w kategorii klas trzecich na poziomie podstawowym, a uczennica tej samej klasy
II miejsce w kategorii klas trzecich na poziomie rozszerzonym. Konkurs jest znakomitym sprawdzianem przed zbliżającym się egzaminem maturalnym, gdyż zadania, z którymi przyszło się zmagać naszym uczniom swym zakresem obejmowały materiał zgodny z wymaganiami egzaminacyjnymi. Ogromnie gratulujemy i trzymamy kciuki za podobne wyniki podczas egzaminu maturalnego. 

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94; 
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34