Rekordowy Maraton w „Zetce”

Już po raz szósty odbył się w Zespole Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym Maraton Pisania Listów Amnesty International. Wydarzenie promujące szerzenie praw człowieka i tolerancje na świecie. Jak co roku, zaangażowali się w akcje uczniowie i nauczyciele dolnobrzeskiej „Zetki” przygotowując wydarzenie w szkole w weekend 7-8 grudnia. Także inne instytucje włączyły się w akcje: Zespół Placówek Resocjalizacyjnych, Szkoła Podstawowa nr 1, Szkoła Podstawowa w Pogalewie Wielkim, dolnobrzeskie PTTK, Cichociemni oraz mieszkańcy gminy Brzeg Dolny.

W sumie udało się napisać 1271 listów, które teraz czekają na wysłanie. Tym samym pobity został zeszłoroczny rekord.

Wszystkim zaangażowanym serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok!

Alicja Grochowska

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94; 
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34