Halowi piłkarze nożni ponownie najlepsi w Powiecie

Nasi halowi piłkarze nożni nie zawodzą... Jak przystało na ubiegłorocznych mistrzów Dolnego Śląska w halowej piłce nożnej nasi piłkarze nadal nie zwalniają tempa... Na rozgrywanej dzisiaj (27.11.2018) w hali "Rokita" Licealiadzie w halowej piłce nożnej nasi chłopcy okazali się ponownie najlepsi w Powiecie Wołowskim. W turnieju powiatowym wystąpiły 4 zespoły: Zespół Szkół Zawodowych w Wołowie, Technikum nr 1 w Wołowie, Zespół Szkół Społecznych w Wołowie i gospodarz Zespół Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym. Turniej rozgrywany był systemem "każdy z każdym" a każda z ekip rozegrała po 3 spotkania.

Sam turniej miał bardzo wyrównany przebieg a końcowy wynik turnieju nie był znany do samego końca a o pierwszym miejscu zadecydował dopiero ostatni mecz turnieju. Nasi piłkarze rozpoczęli turniej bardzo dobrze, wygrywając w pierwszym swym spotkaniu - 3:0 z reprezentacją ZSZ w Wołowie. Kolejnym rywalem była reprezentacja Zespołu Szkół Społecznych. Wydawało się, że mecz będzie przebiegał po naszej myśli, tym bardziej, że szybko zdobyliśmy pierwszą bramkę. Niestety chwila dekoncentracji i tracimy w krótkim czasie 3 bramki ... Duża ambicja niestety nie wystarczyła aby nadrobić stracone bramki... Przegrywamy ten mecz 1:3 a nasza  chęć obrony tytułu mistrzowskiego zmalała do minimum. Musimy wygrać ostatni mecz z zespołem Technikum nr 1 w Wołowie, który bardzo łatwo odprawił z przysłowiowym kwitkiem rywali z lokalnych wołowskich szkół (odpowiednio 7:1 z ZSZ Wołów i 5:2 z ZS Spolecznych).

Olbrzymia determinacja, wola zwycięstwa i odpowiednia taktyka gry sprawiły, że do przerwy prowadziliśmy już 3:0 !!! Ostatecznie mecz kończy się naszym zwycięstwem 5:2 i to właśnie my cieszymy z kolejnego tytułu mistrza Powiatu Wołowskiego w halowej piłce nożnej.

Skład naszego zespołu był następujący: Michał Racki, Damian Wróbel,  Jakub Trzusło, Maciej Wapiński, Dymitr Ciochoń, Grzegorz Socha, Krystian Rabiega, Krystian Kubacki, Marcin Cygan

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94; 
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34