Udział w Salonie Maturzystów

Uczniowie klas maturalnych dolnobrzeskiej Zetki, klasy: 3A LO, 3B LO oraz 4 T wraz z wychowawcami: Adamem Łyczko, Alicją Grochowską i Anną Jegieło uczestniczyli w ostatnią środę, 12 września we Wrocławskim Salonie Maturzystów, który jak co roku odbył się w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej. Uczestnicy Salonu mieli okazje zapoznać się z ofertą edukacyjną szkół wyższych nie tylko z całego województwa, ale także z całej Polski. Dostępne były dla nich informatory, arkusze, ulotki, prezentacje na temat egzaminu maturalnego w 2019 roku, dostępnych kierunków dalszego kształcenia, możliwości dalszego rozwoju zgodnie z zapotrzebowaniem rynku pracy.

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94; 
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34