Mamy brązowego medalistę Mistrzostw Polski

Miło nam zakomunikować iż nasz kolega FILIP CUKROWSKI, uczeń II klasy Liceum Ogólnokształcącego został brązowym medalistą Indywidualnych Mistrzostw Polski Juniorów do lat 18 w szachach klasycznych.

            Zmagania najlepszych juniorów kraju odbywały się w Jastrzębiej Górze w okresie od 22 do 30 marca 2014r. Filip w 9 rozegranych partiach zanotował 5 wygranych, 3 remisy i tylko jedną porażkę gromadząc na finiszu 6,5 pkt. Jak się okazało dorobek ten w końcowej klasyfikacji zawodów zagwarantował mu miejsce na najniższym stopniu podium.

            Tym występem „Cukier” potwierdził przynależność do ścisłej czołówki szachistów w Polsce. Brązowy medal jest ukonoronowaniem bogatej, trwającej od szóstego roku życia kariery zawodniczej.W tym czasie zaliczył dziewięć kolejnych startów na turniejach rangi Mistrzostw Polski, udział w Mistrzostwach Europy i Mistrzostwach Świata. W roku 2012 został wicemistrzem Polski chłopców do lat 16.

            Raz jeszcze Wielkie Gratulacje i życzenia kolejnych sukcesów!

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94; 
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34