Zetka najlepsza w Powiecie

W lutym na parkiecie Hali Sportowo- Widowiskowej w Brzegu Dolnym odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej chłopców i dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych. Wśród dziewcząt szczypiornistki Zetki uległy zawodniczkom z LO Wołów, a wśród chłopców pierwsze miejsce zajęli zawodnicy Zespołu Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym, przed ZSZ Wołów i LO Wołów. Gratuluję ekipom na medal!  Organizator zawodów Adam Łyczko

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94; 
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34