Harmonogram konsultacji z nauczycielami w roku szkolnym 2022/2023
1 | Wojciechowska Halina | środa | 14.00 - 15.00 |
2 | Świerkowska-Gembara Agnieszka | poniedziałek | 14.00-15.00 |
3 | Błaszczyńska-Pukas Anetta | poniedziałek | 15.15 - 16.15 |
4 | Błażków Mateusz | środa | 16.00-17.00 |
5 | Buczkowska Danuta | poniedziałek | 13.35-14.35 |
6 | Bobkiewicz Marzena | wtorek | 15.15-16.15 (1h pierwszy i ostatni wtorek miesiąca) |
7 | Bułka Paweł | środa | 14.25-15.25 |
8 | Chrabąszcz Marek | poniedziałek | 18.00-19.00 |
9 | Czerepok Katarzyna | wtorek | 14.25-15.25 |
10 | Czerniejewska Sylwia | czwartek | 14:00-15:00 |
11 | Dawidowicz Justyna | piątek | 7.45-8.45 |
12 | Dąbrowska-Mol Milena | Środa | 13.00-14.00 |
13 | Dykiel Katarzyna | środa | 6:55 - 7:55 (1h pierwszy i ostatni środa miesiąca) |
14 | Dziubyna Natalia | środa | 15:15-16:15 |
15 | Gałka Marzena | czwartek | 14:25-15:25(1h pierwszy i ostatni czwartek miesiąca) |
16 | Grams – Gumowska Agnieszka | piątek | 14:00-15:00 |
17 | Grochowska Alicja | wtorek | 14:25-15:25 |
18 | Grynienko Joanna | wtorek | 6:55 - 7:55 |
19 | Grzechowiak Anna | wtorek | 6:55 - 7:55 (1h pierwszy i ostatni wtorek miesiąca) |
20 | Grzelakowska Ewelina | poniedziałek | 14.00-15.00 |
21 | Grzelińska Magdalena | wtorek | 14:25-15:25 |
22 | Kosińska Kinga | wtorek | 16:30-17:30 |
23 | Krawczuk Natalia | czwartek | 7.00 - 8.00 (1h pierwszy i ostatni czwartek miesiąca) |
24 | Kubiak Karol | poniedziałek | 16.55-17.55 |
25 | Lewandowska Lidia | środa | 7.00-8.00 |
26 |
Lewandowska Magdalena | piątek | 13.30-14.30 (1h pierwszy i ostatni piątek miesiąca) |
26 | Łyczko Waldemar | poniedziałęk | 15.15 - 16.15 |
27 | Nohr Artur | wtorek, czwartek | 11.30-12.30 |
28 | Nowak-Białek Katarzyna | - | - |
29 | Pułecka Katarzyna | wtorek | 15:15-16:15 |
30 | Pyrek Piotr | czwartek | 8:45-9:45 (1h pierwszy i ostatni czwartek miesiąca) |
31 | Sikora-Schick Ewa | czwartek | 7.45-8.45 |
32 | Simlat Sebastian | poniedziałek | 15:10-16:10 (1h pierwszy i ostatni poniedziałek miesiąca) |
33 | Sokołowska-Syguła Ewa | poniedziałek | 14.25-15.25 (1h pierwszy i ostatni poniedziałek miesiąca) |
34 | Stebach Magdalena | poniedziałek | 15:10 - 16:10(1h pierwszy i ostatni poniedziałek miesiąca) |
35 | Stefański Piotr | poniedziałek | 16.55-17.55 |
36 | Stołyhwo Jacek | poniedziałek | 14.25-15.25 |
37 | Sulikowski Dariusz | wtorek | 15.15-16.15 (1h pierwszy i ostatni wtorek miesiąca) |
38 | Szkocny Paweł | czwartek | 15.15 - 16.15 |
39 | Sztymer Sylwia | czwartek | 15:15- 16:15 |
40 | Trembińska-Wasiak Izabela | - | - |
41 | Trześniowska Aldona | poniedziałek | 15:15-16:15 |
42 | Urbańska Joanna | środa | 15:15-16:15 |
43 | Wałęcka Dorota | czwartek | 15:15-16:15 |
44 | Żyto Grzegorz | czwartek | 14.25-15.25 (1h pierwszy i ostatni czwartek miesiąca) |