+48 (71) 3195894,     e-mail:zsz.biuro@brzegdolny.pl

  • Home

ZSZ Kucharz

KUCHARZ 1995/96     wych. Beata Gryga

Białoń Alina, Blabuś Agnieszka, Bogacz Anna, Brzozowska Joanna, Bulak Tomasz, Himowicz Robert, Grzelińska Anna, Jurewicz Katarzyna, Kachel Alina, Kajdzik Joanna, Kędzierska Ewa, Kozieł Monika, Kozyra Agnieszka, Królikowska Izabela, Królikowska Katarzyna, Kuziemka Agnieszka, Kwapisz Jadwiga, Milczarek Julita, Nawalona Joanna, Piwowar Jan, Skowron Katarzyna, Smoliński Paweł, Zelman Iwona, Strzałkowska Anna, Szpakowski Dariusz, Wielgosz Jacek, Wojtyła Marta.


KUCHARZ 1994/95     wych. Jadwiga Baran

Beśka Artur, Białkowska Jolanta, Białoń Monika, Bolek Krystyna, Bratek Artur, Brojanowska Augustyna, Carowicz Agnieszka, Cywka Anna, Feige Barbara, Femlak Jarosław, Fukiet Magdalena, Goryński Mariusz, Grzelińska Bożena, Juszczyk Piotr, Klipitelis Monika, Kozieł Jolanta, Kutzman Agnieszka, Laskowska Agnieszka, Mielko Monika, Piecuch Dariusz, Pieczarka Anna, Pieczarka Katarzyna, Przewięda Jadwiga, Ryszawa Monika, Strzelecka Beata, Szczęsna Ewelina, Woś Ewa, Wójcik Barbara, Zioła Marcin.

Drukuj

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94;   (71) 319-50-90, wewn. 32
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319-50-90, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319-50-90, wewn. 34