+48 (71) 3195894,     e-mail:zsz.biuro@brzegdolny.pl

  • Home

ZSZ Elektromonter

ELEKTROMONTER 1998/99 wych. Leszek Boczyński

Burzyński Robert, Czech Krystian, Gotowalski Michał, Jurczak Paweł, Lipiński Przemysław, Łysoń Dominik, Majewski Rafał, Malawski Marcin, Perekietka Łukasz, Płaszczyński Marcin, Rybak Marcin, Soliński Jarosław, Wierzbowski Paweł, Wiśniewski Maciej, Wołodźko Arkadiusz, Wójeczko Marcin.

 

ELEKTROMONTER 1997/98 wych. Marek Chrabąszcz

Bogdziewicz Radosław, Chmura Ireneusz, Cieśla Sławomir, Gargula Krzysztof, Kasprzak Jarosław, Kawer Zbigniew, Krawczuk Andrzej, Łagoda Grzegorz, Ławniczek Krzysztof, Masłowski Józef, Muszyński Krzysztof, Posmyk Paweł, Roggenbuk Krzysztof, Sapun Krystian, Świętojański Tomasz, Tomaszewicz Grzegorz, Zamojski Artur, Zdych Łukasz, Żuczkowski Adam.

 

ELEKRTOMONTER 1996/97        wych. Stanisław Hetman

Andruszków Sebastian, Augustynowicz Piotr, Banaś Sylwester, Gwizdała Sylwester, Kaczmarek Mieczysław, Kotulski Marcin, Kotwicki Damian, Kozakiewicz Zbigniew, Lewandowski Daniel, Lickiewicz Marcin, Niepla Łukasz, Psykała Dominik, Winiarczyk Damian, Woś Tadeusz, Wrona Jacek.

 

ELEKTROMONTER 1995/96        wych.Leszek Boczyński

Jaje Tomasz, Kaleta Tomasz, Knuła Tomasz, Kopeć Tomasz, Matusiak Tomasz, Pakuła Robert, Segda Bartłomiej, Sienkiewicz Tomasz, Szeremeta Tomasz, Topolski Hubert, Wachowicz Mariusz, Wiejaczka Robert, Znojek Jacek.

 

ELEKTROMONTER 1994/95        wych. Grażyna Biedka

Garula Krzysztof, Jadach Piotr, Kasiewicz Radosław, Kasjan Tomasz, Krysa Robert, Kucharski Adrian, Matusiak Tomasz, Musiałowski Mariusz, Pawłowski Bartłomiej, Piwowarski Arkadiusz, Ryczek Daniel, Sipa Adam, Stec Konrad, Szczygieł Marcin, Sztandera Robert, Szymański Sylwester, Tworkowski Rafał, Wojtyła Adam, Wojtasik Arkadiusz.

 

ELEKTROMONTER 1993/94        wych. Jacek Tybiński

Cisowski Piotr, Cygan Maciej, Czarny Grzegorz, Czupryna Marek, Dajer Piotr, Górnik Jarosław, Grabowiecki Arkadiusz, Kaczanowski Marcin, Kordzikowski Jacek, Koper Sławomir, Kozłowski Krzysztof, Krawczyk Mariusz, Manzij Jacek, Matysiak Dariusz, Michajlów Piotr, Naczas Tomasz, Olej Krzysztof, Pękala Krzysztof, Ptasznik Przemysław, Ryglowski Piotr, Rzeszowski Krzysztof, Szumilas Daniel, Tynkiewicz Krzysztof, Woźniak Paweł.

 

ELEKTROMONTER 1992/93   wych. Małgorzata Cholawo

Bąk Daniel, Broziński Krzysztof, Burzyński Krzysztof, Cywka Grzegorz, Dobosz Marcin, Franków Roman, Furgacz Sławomir, Gbur Robert, Gębik Piotr, Gomułka Dawid, Goździk Sławomir, Gybej Marek, Horodniczy Marcin, Jarmolicz Adrian, Komorowski Wojciech, Krzysztofik Krzysztof, Kurtycz Jacek, Łosik Tomasz, Mazurek Krzysztof, Niedzielski Daniel, Ostrowski Dariusz, Skrzypczak Krzysztof, Szczykutowicz Łukasz, Szulborski Marek, Śleboda Ryszard, Tomanik Mariusz.

 

ELEKRTOMONTER 1991/92        wych. Małgorzata Cholawo

Bieńkowski Robert, Celebański Jacek, Chyra Marcin, Femlak Mariusz, Gałka Andrzej, Garbowski Paweł, Głowacki Bartłomiej, Ignatowicz Marek, Kachro Tomasz, Konopacki Rafał, Kucharski Krzysztof, Kwapisz Andrzej, Kwiatkowski Ryszard, Obrzut Zbigniew, Parysek Arkadiusz, Piskorz Mariusz, Sawicki Robert, Smoliński Tomasz, Szewczyk Wojciech, Wróbel Artur.

 

ELEKTROMONTER 1989/90       

wych. Leszek Boczyński

Bezdzietny Tomasz, Cieśla Edward, Czurman Dariusz, Dziworski Tomasz, Grabowski Andrzej, Haza Zbigniew, Ignaszewski Robert, Jakubowski Ireneusz, Jaworski Jacek, Kaczmarski Zbigniew, Krząstek Leszek, Machoś Bolesław, Mil Zbigniew, Orliński Robert, Palica Jan, Perliński Sławomir, Pietroń Wojciech, Redzicki Eugeniusz, Roznerski Robert, Róg Jerzy, Sadowski Zbigniew, Szmyd Jacek, Stolarczyk Jacek, Żankowski Robert.

 

ELEKTROMONTER 1988/89

wych. Małgorzata Cholawo

Augustyn Ireneusz, Dąbrowa Wiesław, Gebik Wojciech, Godzina Leszek, Jaworski Grzegorz, Kawa Marek, Mazur Krzysztof, Niemiec Robert, Pławski Jarosław, Płóciennik Piotr, Pokora Jarosław, Praczyk Grzegorz, Puslednik Marcin, Sipowicz Jacek, Smaczyk Mirosław, Stankiewicz Piotr, Szwiec Czesław, Wansławowicz Tomasz, Waszczyszyn Maciej, Kasina Dariusz.

 

ELEKTROMONTER 1987/88        wych. Mikołaj Dudycz

Celebański Tomasz, Chećko Bogdan, Dolik Dariusz, Doliński Piotr, Drab Andrzej, Drabik Dariusz, Jakubowski Sławomir, Jamioł Dariusz, Kiepura Paweł, Kociołek Grzegorz, Kuśnierz Wojciech, Leszczuk Grzegorz, Liczberski Bogdan, Ordonowski Tomasz, Parzyński Grzegorz, Sufryd Piotr, Szafulski Dariusz, Szpyra Konrad, Sliwiński Roman, Swierżewski Paweł, Wawrzyniak Dariusz, Ziętek Arkadiusz, Zimny Jacek, Demaj Mirosław.

 

ELEKTROMONTER 1986/87 wych. Leszek Boczyński

Czachor Grzegorz, Demaj Mirosław, Domin Eugeniusz, Fura Ireneusz, Grabias Artur, Guminski Mirosław, Jabłonka Andrzej, Józefowicz Janusz, Kaczmarek Jerzy, Kopeć Piotr, Krząstek Wojciech,  Kubiaj Zbigniew, Marchewka jerzy, Maziarz Mirosław, Pawelec Robert, Sibielec Miroslaw, Skrzek Stanislaw, Solarewicz Karol, Somiak Andrzej, Szczur Jacek, Topolnicki Dariusz, Walisiak Krzysztof, Zimny Robert

 

ELEKTROMONTER 1985/86 wych. Małgorzata Cholawo

Buc Krzysztof, Ciochoń Zbigniew, Duzel Zenon, Furtak Stanisław, Golinowski Dariusz, Kaszubski Zenon, Haza Andrzej, Kobes Mirosław, Kraczko Piotr, Kulik Marek, Lignar Krzysztof, Lofek Ireneusz, Łukojko Sławomir, Madej Robert, Piekutowski Jarosław, Presia Maciej, Radziejewsski Piotr, Siwak Dariusz, Staszak Tadeusz, Staszak Wiesław, Stuchły Krzysztof, Szewczuk Janusz, Szubert Krzysztof, Śmiechowski Dariusz, Werbel Adam, Wodejko Artur, Wysocki Dariusz, Zapór Dariusz, Żygadło Marek,

 

ELEKTROMONTER 1984/85        wych. Stanisław Truty

Baczyński Adam, Dryjas Mirosław, Garbiński Dariusz, Górecki Janusz, Harwas Piotr, Hornof Robert, Iwanowski Jarosław, Kołodziej Dariusz, Krząstek Grzegorz, Kubik Krzysztof, Liczberski Włodzimierz, Majewski Robert, Małek Mieczysław, Marchewa Krzysztof, Matusiak Zbigniew, Mazurkiewicz Krzysztof, Miłkowski Kazimierz, Piekutowski Jarosław, Połeć Janusz, Rogowski Artur, Ryszka Krzysztof, Skaliński Leszek, Staszak Czesław, Szewczuk Janusz, Uchnast Artur.

 

ELEKTROENERGETYK 1980/81 wych. Józef Kocańda

Bajcar Jan, Bronowicki Zenon, Blauth Sławomir, Cichosz Bogusław, Dziubiński Bronisław, Głośny Adam, Głośny Andrzej, Józefowicz Henryk, Kazimierów Ryszard, Kielich Artur, Koleśnik Jan, Korecki Wiesław, Lech Andrzej, Ługowski Ryszard, Mirek Waldemar, Nowiński Paweł, Paś Jan, Roja Mariusz, Rembielak Andrzej, Sobczyk Bronisław, Spera Wiesław, Śnieżek Jerzy, Świrta Ryszard, Zakrzyk Krzysztof, Zamojski Andrzej, Zdobylak Jan, Żygadło Wiesław, Zyra Kazimierz, Woliński Michał, Drałus Adam.

 

ELEKTROENERGETYK 1978/79

Arendarski Ryszard, Domaradzki Zygmunt, Dorosz Stanisław, Dymek Czesław, Głowacki Andrzej, Grabowska Jolanta, Gromczyński Franciszek, Jeżyna Marek, Huczyński Waldemar, Kałtur Marek, Kopczyński Ryszard, Klimczuk Jan, Kowal Jan, Kramarz Tadeusz, Krzykwa Zdzisław, Kudryńska Anna, Kwaśniak Zdzisław, Lewicki Ryszard, Maciejewska Bogusława, Moliński Adam, Napiórkowski Zbigniew, Olszewski Kazimierz, Orłowski Zdzisław, Pawlik Marian, Racki Filoman, Szarzyński Zbigniew, Uran Alfred, Wołoszyn Kazimierz, Wysota Franciszek, Daszyński Bogdan, Jałowiec Henryk.

ELEKTROMONTER 1978/79        wych. Mirosława Ćwiejkowska

Beśka Wiesław, Bilewicz Andrzej, Bochniak Zbigniew, Cieleń Andrzej, Cieniawski Franciszek, Chytła Seweryn, Czerniewicz Jerzy, Daniel Jerzy, Dudzik Janusz, Gołębiowski Zbigniew, Kaczmarek Ryszard, Kłosowski Franciszek, Kowalski Krzysztof, Krajniak Roman, Lipiński Tadeusz, Łukojko Marek, Machała Bogdan, Matuszak Jerzy, Mulawa Mirosław, Nowak Józef, Płatkowski Krzysztof, Przerwa Krzysztof, Skórzewski Rajmund, Solarewicz Jan, Otocki Zdwin, Pindrys Andrzej, Wielgus Zbigniew, Zając Antoni.

 

ELEKTROMONTER 1977/78   wych. Wojciech Krawczyk

Bąk Adam, Bryl Krzysztof, Baracz Władysław, Comber Marian, Czubak Jerzy, Cieleń Bogusław, Franczuk Rudolf, Herba Ryszard, Jankiewicz Wojciech, Jankowski Tomasz, Jedynak Aleksander, Kumor Janusz, Książek Jerzy, Kaleńczuk Eugeniusz, Kołodziej Kazimierz, Miazek Romuald, Mazur Ryszard, Michalski Zbigniew, Moskal Bogusław, Pakuła Piotr, Pawlik Adam, Ptaszyński Sławomir, Rzeźniczek Andrzej, Sterchaluk Edward, Sawicz Jan, Sawa Andrzej, Sawa Bogusłąw, Teter Henryk, Tyszkowski Tadeusz, Wnukowski Edward, Żak Bronisław, Wallin Mariusz.

 

ELEKTRYCZNA 1954/55 wych. Nagel Edmund

Barecka Janina, Ciepła Lucyna, Ciszewsk Jan, Czechura Maria, Drozd Ryszard, Dzierżak Zofia, Dziołak Stanisław, Jadkiewicz Anna, Lewandowski Stefan, Lis Helena, Michutka Stanislaw, Motecki Zygmunt, Oleszkiewicz Zofia, Pawlikowska Irena, Piechocka Wanda, Rychter Jerzy Sitarz Zenon, Śmitowski Wincenty, Sołtysik Anna, Strąg Antoni, Szczepaniak Edward, Tomczyk Jan, Wąs Pelagia, Woźniak Wiesław.

 

ELEKTRYCZNA 1953/54  wych.Marian Sitarz

Arendt Witold, Baśkiewicz Stanisław, Czupryna Mieczysław, Duk Albin, Kantorski Józef, Kozioł Kazimierz, Krasulski Zygmunt, Kardacz Edward, Krawiec Jan, Mazurczuk Jan, Miernik Zdzisław, Mikołajczyk Stanisław, Molka Wojciech, Pyrek Krystyna, Sikorski Ryszard, Skrzypczak Stefan, Tymczyszyn Bronisław, Waligorski Antoni.

 

ELEKTRYCZNA 1950/51

Czerkiewski Krzysztof, Dawidson Czesław, Kunicki Tadeusz, Milnerowicz Eugeniusz, Nykiel Edmund, Rusztowicz Piotr, Sadowski Henryk, Skowron Jan, Szmytka Dionizy, Świnoga Jerzy, Wasylkiewicz Władysław, Wojtowicz Mieczysław, Wójcik Adam, Wszołek Józef, Wybraniec Władysław, Żyłowski Witold.

Drukuj

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94;   (71) 319-50-90, wewn. 32
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34