+48 (71) 3195894,     e-mail:zsz.biuro@brzegdolny.pl

  • Home

Technikum dla Dorosłych

TECHNIKUM dla Dorosłych 1999/00 wych. Anna Brzezińska

Arendarska Barbara, Cukla Joanna, Drela Mariusz, Gałda Justyna, Góraj Monika, Gryzan Anna, Jaworski Krzysztof, Kalemba Krzysztof, Łacwik Sabina, Maleszko Beata, Mamak Marek, Matlak Grzegorz, Matusiak Daniel, Mlaś Renata, Obara Sabina, Pańków Magdalena, Pilch Przemysław, Sycz Przemysław, Szulc Sebastian.


TECHNIKUM dla Dorosłych  1998/1999 wych. Leszek Boczyński

Dudek Katarzyna, Gbur Robert, Galan Jolanta, Górnik Agnieszka, Greniuk Ewa, Horodyska Beata, Jaśniowska Anna, Kurancińska Agnieszka, Koreń Anita, Leja Sylwia, Lisiecka Magdalena, Marciszyn Jadwiga, Martynowicz Wioletta, Mikołajun Sylwia, Sienkiewicz Agata, Wojtyła Joanna, Sychla Marcin, Trzcińska Magdalena.


TECHNIKUM dla Dorosłych  1996/97  wych. Ida Węgrzynowska Noordenbos

Bednarz Jarosław, Biela Mariusz, Czech Tomasz, Goles Mariusz, Jachyra Marcin, Kaczmarska Kamila, Kazan Tomasz, Kidoń Paweł, Klim Emil, Klimczak Zygmunt, Kotapski Dariusz, Kuc Łukasz, Kusz Adam, Naskręt Grzegorz, Ochmański Grzegorz, Pirek Robert, Pietrzak Jakub, Półtorak Tadeusz, Praczyk Paweł, Sajdak Jacek, Skrzypek Rafał, Szumilas Bartosz, Zdych Rafał.


TECHNIKUM dla Dorosłych  1996/97  wych Lucyna Sawa

Borkowska Monika, Chabraszewska Agnieszka, Gacek Anna, Gad Anna, Hawryszko Izabela, Kwapisz Agata, Mielcarek Marta, Mucha Renata, Pruszyńska Karolina, Pruszyńska Monika, Sępioł Ewelina, Szańska Sylwia, Szczepańska Joanna, Zimna Justyna, Żuczkowska Joanna, Czarny Grzegorz, Czupryna Marek, Grabowiecki Arkadiusz, Koper Sławomir, Olej Krzysztof, Olszewski Jarosław, Oksanicz Grzegorz, Ptasznik Przemysław, Szubert Krzysztof, Zacharek Robert.


TECHNIKUM dla Dorosłych  1996/97  wych Elżbieta Węgrzynowska

Cała Dorota, Chmielewska Edyta, Chudziak Agnieszka, Czech Agnieszka, Dziubińska Renata, Gracysz Robak Daria, Klich Sylwia, Kotulska Monika, Krajewska Aldona, Łacna Anna, Łycyniak Magdalena, Mamczur Bożena, Matwiejko Anna, Mikołajczyk Mariola, Ozarków Alicja, Pagórek Wioletta, Sakowska Agnieszka, Samojedny Adam, Strzałkowska Sylwia, Sulima Kazimierz, Suska Joanna, Szumiał Małgorzata, Śliwa Ewa, Winiarz Wioletta, Ziętek Jolanta.


TECHNIKUM  dla Dorosłych 1995/96

Wych. Danuta Kwaśniewska

Bezdzietna Ewa, Brył Matylda, Chabera Beata, Dębiak Edyta, Daciuk Agnieszka, Głowacka Małgorzata, Jamróz Monika, Jańczyk Monika, Jastrzębska Jolanta, Jaworska Agnieszka, Kaleta Anna, Kosatka Beata, Kowalska Renata, Laskowska Ewa, Lorkowska Agnieszka, Łazowska Urszula, Łukojko Monika, Nowacka Aneta, Nowińska Agnieszka, Pietrzak Agnieszka, Romanowicz Monika, Rychel Sylwia, Romanowska Agnieszka, Sieniuta Małgorzata, Staszczak Beata, Suszyńska Sławomira, Szczepaniak Barbara, Szmyd Agnieszka, Wiśniewska Kinga, Witkowska Agnieszka, Woś Małgorzata, Zając Iwona, Klim Małgorzata, Oleszczuk  Marzanna  .


TECHNIKUM dla Dorosłych  1995/96  Wych. Rafał Kita

Adamiak Marcin, Bołdyń Arkadiusz, Borowiecki Grzegorz, Bubółka Dariusz, Drabik Artur, Femlak Wieńczysław, Gardzijewski Marcin, Hawrylczak Piotr, Jóźwiakowski Ryszard, Knapik Grzegorz, Musiał Grzegorz, Nasadowski Krzysztof, Nasadowski Remigiusz, Ptasznik Krzysztof, Siewruk Jacek, Stachowiak Piotr, Wiosna Dariusz, Celebański Jacek, Dobosz Marcin, Jabłonka Andrzej, Kurtycz Jacek, Mazurek Krzysztof, Skrzypczak Krzysztof, Szczykutowicz Łukasz, Tomanik Mariusz, Warchoł Arkadiusz, Kolas Robert.


TECHNIKUM dla Dorosłych 1994/95 wych Barbara Rajter – Tybińska

Babiuk Marcel, Burdyński Robert, Drozdowski Krzysztof, Górecki Mariusz, Kot Zbigniew, Kuczyński Waldemar, Kwapisz Piotr, Piasecki Krzysztof, Szczesio Robert, Świderski Piotr, Taurogiński Bartosz, Woś Mariusz, Kościewicz Arkadiusz, Buńkowski Robert, Bełdyn Mariusz, Femlak Mariusz, Gałka Andrzej, Gwizdek Andrzej, Krząstek Grzegorz, Kwapisz Andrzej, Lech Andrzej, Łukojko Sławomir, Parysek Arkadiusz, Presia Maciej, Ryszka Krzysztof, Uchmast Artur.


TECHNIKUM dla Dorosłych  1994/95 wych Helena Rolny

Adamczyk Jolanta, Bargiel Krzysztof, Gwizdała Małgorzata, Jeleń Aneta, Just Małgorzata, Kania Renata, Knap Izabela, Kuzaj Aneta, Laskowska Joanna, Maksymowicz Małgorzata, Maślach Arleta, MikłaszewskalMałgorzata, Moryń Izabela, Musiał Dorota, Nawara Joanna, Nowak Barbara, Pauch Małgorzata, Serwa Elwira, Sikora Wiesława, Górecka Elżbieta, Szura Katarzyna, Tomaszak Joanna, Wiśniewski Marek, Wojewódzka Agnieszka, Żuk Agnieszka.


TECHNIKUM dla Dorosłych  1993/94 wych. Lucyna Sawa

Bartnik Elżbieta, Bronowicka Benita, Cibor Renata, Idczak Joanna, Jaskuła Agnieszka, Józefowicz Ewa, Kapica Marta, Kapral Lilianna, Kraska Mirosława, Kubala Dorota, Kucjas Anna, Kwiatkowska Elżbieta, Lankiewicz Sylwia, Melnik Edyta, Papiernik Anna, Politowicz Małgorzata, Porowska Agnieszka, Seredyńska Jadwiga, Skorupińska Beata, Syposz Anna, Turlej Wioletta, Woźna Dagmara, Wziątka Joanna, Żychlewicz Arleta, Dąbrowski Andrzej, Dymek Jakub, Jadach Jerzy, Jaworski Adam, Kaczmarczyk Tomasz, Kwaśniak Edward, Latosi Adam, Latosi Sobiesław, Majewski Krzysztof, Matysiak Marek, Szmyd Rodert, Taurogiński Dariusz, Wojciechowski Jerzy.


TECHNIKUM dla Dorosłych  1990/91 wych. Barbara Gozdecka

Bicz Marzena, Chabraszewska Zofia, Derejczyk Elżbieta, Fabich Ewa, Palus Anna, Redzicka Renata, Sułkowska Małgorzata, Szczęśniak Beata, Szurek Anita, Zagała Anna, Biruk Michał, Jurczyk Sławomir, Kuryszko Artur, Lofek Andrzej, Ostopowicz Robert, Sierpiński Sławomir, Taurogiński Tomasz, Zbrzeski Jerzy, Kowalski Adam, Giebień Ryszard, Badaczewska Iwona, Czechura Anna, Juszczak Małgorzata, Zielińska Beata.


TECHNIKUM dla Dorosłych  1989/90 wych. Józef Kocańda

Czupryna Mariusz, Flis Danuta, Hebisz Piotr, Kopycki Artur, Krząstek Wojciech, Kwiatkowski Marek, Mazurkiewicz Urszula, Machailów Donata, Połouzow Lidia, Paszkiewicz Mariola, Podgórska Jolanta, Podżorska Beata, Sady Elżbieta, Stawiski Adam, Strzelczyk Hubert, Witalec Krzysztof, Zięba Zbigniew.

Drukuj

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94;   (71) 319-50-90, wewn. 32
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34