Zespół Szkół Zawodowych

w Brzegu Dolnym

szlachetna Paczka

W dniach 13-14.12.2014 w Zespole Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym, przy ul. 1-go Maja 1a odbędzie się po raz czwarty finał Szlachetnej Paczki, czyli prawdziwy czas cudów. Szlachetna Paczka jest projektem ogólnopolskim i od 14 lat  pomaga potrzebującym. Działa przez wolontariuszy, którzy pozyskują adresy  rodzin wymagających wsparcia. Wolontariuszami z naszej szkoły, którzy dołączyli do projektu, są: Agnieszka Bryła, Szymon Kowalski, Aleksandra Pietrasiak, Szymon Cieśla oraz wolontariusz wspierający Aleksandra Gierczyk. Liderem Szlachetnej Paczki w Brzegu Dolnym jest  p. Anna Kuźma, a koordynatorem akcji  na terenie szkoły nauczyciel religii  p. Ewa Sikora-Schick.  Już w najbliższy weekend  potrzebującym  wsparcia rodzinom  przekazane  zostaną paczki z darami serca. Każda osoba, która włącza się do projektu  jest bohaterem. Warto pamiętać, że wszystko zaczyna się od iskry miłości – kochamy tak, aby inni potrafili kochać.

 

Ewa Sikora-Schick

Koordynator Szlachetnej Paczki

Kontakt z nami

Zespół Szkół Zawodowych
56-120 Brzeg Dolny
ul. 1-go Maja 1A
e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
www: www.zsz.brzegdolny.pl

telefon:  (71) 319-50-90, wewn. 32
faks: (71) 319-58-94