Zespół Szkół Zawodowych

w Brzegu Dolnym

GALA LAUREATÓW W WIŃSKU

12 czerwca 2018 roku odbyła się Gala Laureatów konkursów organizowanych przez Powiatowe Centrum Edukacji w Wołowie. Wydarzenie miało miejsce w Gminnym Ośrodku Kultury w Wińsku. Cała uroczystość poświęcona była uhonorowaniu 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Na gali przywitał nas chór ze Szkoły Podstawowej w Krzelowie, wykonujący pieśni patriotyczne. Następnie rozpoczęto przyznawanie nagród, a nagrodzonych zostało stu czterdziestu trzech uczestników piętnastu różnych konkursów. Wśród zwycięzców znaleźli się także uczniowie naszej szkoły.

Mikołaj Kasper z klasy 1B oraz Aleksandra Harwas z klasy 1A zajęli drugie miejsce w konkursie o ekologii „Kreatywny recykling”. Zadaniem uczniów było kreatywne wykorzystanie zużytych materiałów. W konkursie fotograficznym „Zima w obiektywie” jako zdobywca drugiego miejsca uplasował się Kacper Gawda z klasy 1B, natomiast Jakub Trzusło z tej samej klasy był trzeci na podium. Warto też wspomnieć, że zdjęcie wykonane przez Mikołaja Kaspra zostało wyróżnione, a praca Kacpra Gawdy w Powiatowym Konkursie Plastycznym „W hołdzie najjaśniejszej Rzeczypospolitej”. W trakcie gali nagrodzono też Zetkowiczów, którzy wzięli udział w konkursie „Jestem świadomym konsumentem”. Najlepszy wynik zdobyła Aleksandra Harwas z 1A. Laureatką została też Jagoda Olszowska z 1A, która zajęła trzecie miejsce.
Po wręczeniu nagród oraz podziękowaniach za przybycie, uczniowie oraz opiekunowie zostali zaproszeni na poczęstunek. Wydarzenie, którego mogliśmy być uczestnikami, uświadomiło nam, jak ważna jest historia Polski oraz jak dużo daje nam w naszym życiu nauka. W następnych latach z miłą chęcią powrócimy na galę oraz dalej będziemy brać udział w wielu konkursach.
 

Kontakt z nami

Zespół Szkół Zawodowych
56-120 Brzeg Dolny
ul. 1-go Maja 1A
e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
www: www.zsz.brzegdolny.pl

telefon:  (71) 319-50-90, wewn. 32
faks: (71) 319-58-94