Zespół Szkół Zawodowych

w Brzegu Dolnym

Spotkanie z podróżnikiem

8 czerwca 2018 r.  uczniowie Zetki spotkali się z podróżnikiem, panem Bolesławem Grabowskim. Pan Bolesław pochodzi z Nowej Rudy, ukończył studia geomorfologiczne we Wrocławiu i przez wiele lat był nauczycielem geografii. Jego pasją są podróże , podczas których wnikliwie obserwuje przyrodę, zabytki, a przede wszystkim kulturę i życie codzienne ludzi różnych regionów świata. Zwiedził Australię, Peru, Boliwię, Indie i wiele innych krajów. Tym razem przeniósł nas do odległej Japonii. Spotkanie było bardzo ciekawe, tym bardziej, że nasi uczniowie mogli przez  chwilę poczuć klimat tego kraju  przebierając się z tradycyjne stroje Japończyków – kimona.Kontakt z nami

Zespół Szkół Zawodowych
56-120 Brzeg Dolny
ul. 1-go Maja 1A
e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
www: www.zsz.brzegdolny.pl

telefon:  (71) 319-50-90, wewn. 32
faks: (71) 319-58-94