Zespół Szkół Zawodowych

w Brzegu Dolnym

Dwujęzyczne warsztaty w WSH

Lato za pasem, temperatury dają się we znaki, ale nasi uczniowie nie chcą zmarnować żadnej okazji na naukę czegoś nowego. W środę,  6 czerwca klasy pierwsza i druga Liceum o profilu dwujęzycznym, wzięły udział w zajęciach  prowadzonych w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu. Warsztaty prowadzone były przez doktorantkę WSH w języku angielskim i każdy uczestnik miał okazję wypróbować swoje zdolności językowe. Głównym tematem spotkania były podstawy socjologii oraz komunikacji międzyludzkiej. Uczniowie, dzięki zadaniom, mogli odczuć, jak niekiedy ciężkie bywa obiektywne spojrzenie na rzeczywistość oraz jak ważne jest dogłębne przedstawienie naszych myśli i odczuć.

Na zakończenie miłych zajęć uczniowie otrzymali małe podarunki z rąk wykładowców  i podziękowali za niezwykle miłe przyjęcie. W przyszłości planujemy rozpocząć współprace pomiędzy ZSZ w Brzegu Dolnym, a WSH we Wrocławiu, co zapewne poskutkuje kolejnymi wyjazdami edukacyjnymi  naszej młodzieży.

 
Sara Mikrut, 1 „a” LO


Kontakt z nami

Zespół Szkół Zawodowych
56-120 Brzeg Dolny
ul. 1-go Maja 1A
e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
www: www.zsz.brzegdolny.pl

telefon:  (71) 319-50-90, wewn. 32
faks: (71) 319-58-94