Zespół Szkół Zawodowych

w Brzegu Dolnym

Zwycięstwo w IV Powiatowym Młodzieżowym Turnieju Turystyczno-Krajoznawczym „PTTK-owisko”

W dniu 18.05.2018 r. odbył się IV Powiatowy Młodzieżowy Turniej Turystyczno-Krajoznawczy   „PTTK-owisko”. Konkurs miał formę gry terenowej, podczas której uczestnicy musieli wykazać się wiedzą z różnych dziedzin. W tym roku przypada 100 -lecie odzyskania przez Polskę niepodległości, dlatego wiele pytań dotyczyło historii naszego kraju. Ponadto uczestnicy konkursu zaprezentowali swoją wiedzę z zakresu pierwszej pomocy, turystyki kwalifikowanej oraz historii Brzegu Dolnego. Drużyna naszej szkoły w składzie: Wiktoria Łyczko, Patryk Jasiński i Eryk Pieróg (kl. 1a LO) zajęła I miejsce wśród 8 startujących w konkursie zespołów. Gratulujemy  i życzymy  sukcesów w kolejnych konkursach.

 

Kontakt z nami

Zespół Szkół Zawodowych
56-120 Brzeg Dolny
ul. 1-go Maja 1A
e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
www: www.zsz.brzegdolny.pl

telefon:  (71) 319-50-90, wewn. 32
faks: (71) 319-58-94