Zespół Szkół Zawodowych

w Brzegu Dolnym

SUKCES MŁODYCH KONSUMENTÓW Z „ZETKI” W POWIATOWYM KONKURSIE „JESTEM ŚWIADOMYM KONSUMENTEM”

W dniu 24 kwietnia 2018 r. w Powiatowym Centrum Edukacji i Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej w Wołowie odbył się IX Powiatowy Konkurs „Jestem świadomym konsumentem”.  Głównym celem konkursu jest podniesienie świadomości konsumenckiej wśród młodzieży. Łącznie w konkursie uczestniczyło 16 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych wyłonionych w etapach wewnątrzszkolnych, a wśród nich  po raz pierwszy pięciu uczniów z klas pierwszych LO dolnobrzeskiej „Zetki”. Jak na debiut, nasi uczniowie osiągnęli duży sukces:

I miejsce: Aleksandra Harwas z kl. 1Ad
III miejsce: Jagoda Olszowska z kl. 1 Ad
 
Gratulujemy i życzymy podobnych sukcesów w  kolejnych edycjach konkursu. Anna Kwiatkowska
 

Kontakt z nami

Zespół Szkół Zawodowych
56-120 Brzeg Dolny
ul. 1-go Maja 1A
e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
www: www.zsz.brzegdolny.pl

telefon:  (71) 319-50-90, wewn. 32
faks: (71) 319-58-94