Zespół Szkół Zawodowych

w Brzegu Dolnym

WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNO-EKOLOGICZNEGO „ZIMA W OBIEKTYWIE”

W okresie styczeń-luty 2018r został przeprowadzony konkurs fotograficzny „Zima w obiektywie”, którego organizatorem było Powiatowe Centrum Edukacji i Pomocy Psychologiczno- Pedagogicznej w Wołowie. Głównym celem konkursu była popularyzacja piękna przyrody i krajobrazu  zimowego oraz rozwijanie umiejętności obserwacji przyrody i jej fotograficznego dokumentowania. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem , gdyż wpłynęło na niego aż 170 prac  w trzech kategoriach wiekowych,   Wzięli w nim udział także  uczniowie kl. 1b LO, którzy za swoje piękne zimowe fotografie zajęli czołowe miejsca i wyróżnienie.
II miejsce Kacper Gawda („ Zima wśród drzew”)
III miejsce Jakub Trzusło („ Brzoza zimą”)
Wyróżnienie Mikołaj Kasper(„ Morskie Oko”)
Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.

Kontakt z nami

Zespół Szkół Zawodowych
56-120 Brzeg Dolny
ul. 1-go Maja 1A
e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
www: www.zsz.brzegdolny.pl

telefon:  (71) 319-50-90, wewn. 32
faks: (71) 319-58-94