Zespół Szkół Zawodowych

w Brzegu Dolnym

Konkurs dla młodych Administratorów Systemów Komputerowych

Po raz piąty zapraszamy na konkurs dla młodych Administratorów Systemów Komputerowych – w formule praktycznej – dla: uczniów szkół ponadgimnazjalnych, szkół policealnych.  W obecnej edycji konkurs odbędzie się tylko w kategorii:„Konfiguracja i administrowanie linuksowymi serwerowymi systemami operacyjnymi” . Zakres konkursu obejmuje wiedzę i umiejętności kwalifikacji E.13 “Projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie sieciami“ szczególnie przydatne przyszłym informatykom i teleinformatykom.
Dla zwycięskich zespołów przewidziano atrakcyjne nagrody!!!
Uczestnicy finałów powalczą o zestawy Raspberry PI3 ufundowane przez Suse Polska.
W wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty udziału w Konkursie, a finaliści – certyfikaty SCA-PL (Suse Certified Administrator)!
Dla zwycięskiego zespołu i ich opiekuna przewidziano uczestnictwo w konferencji OpenStack Day 2018, która odbędzie się w dniach 11-12 czerwca 2018 w Krakowie. Nagroda ufundowana przez firmę Compendium.

Potyczki  administratorów odbywają się na rzeczywistych systemach serwerowych – to rywalizacja w praktycznym wykorzystaniu posiadanej wiedzy. 
·         Etap II konkursu organizowany jest w trybie on-line na maszynach wirtualnych; na serwerach organizatora.
·         Etap III to finały - odbywają się stacjonarnie.
Szczegóły odnośnie konkursu na stronie http://potyczkimlodychadminow.pl/

Jeżeli macie Państwo pytania dodatkowe proszę je kierować na ten adres lub bezpośrednio do głównego organizatora Pani Lucyny Pyzik Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy do udziału - przypominamy o zgłoszeniach do dnia 28.03.2018r
Zespół Organizacyjny V edycji konkursu "Potyczki Młodych Adminów"

Kontakt z nami

Zespół Szkół Zawodowych
56-120 Brzeg Dolny
ul. 1-go Maja 1A
e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
www: www.zsz.brzegdolny.pl

telefon:  (71) 319-50-90, wewn. 32
faks: (71) 319-58-94