"Zetka" w Powiatowej Ekogrze Terenowej

17 maja uczniowie klas 3bLO i 2TE wraz z opiekunami paniami Anettą Błaszczyńską- Pukas i Joanną Urbańską wzięli udział w Powiatowej Ekogrze Terenowej pt. "Wiem czym oddycham", zorganizowanej przez Starostwo Powiatowe w Wołowie oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu. Podczas rywalizacji Zetkowicze mogli zmierzyć się z zadaniami ekologicznymi oraz lepiej poznać nasze miasto powiatowe - Wołów.

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94; 
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34