Zespół Szkół Zawodowych

w Brzegu Dolnym

"Życie moich dziadków i pradziadków w Brzegu Dolnym na starej fotografii z lat 1945-1960".

Konkurs "Życie moich dziadków i pradziadków w Brzegu Dolnym na starej fotografii z lat 1945-1960" zorganizowany został przez przez Stowarzyszenie Pierwszych Osadników Ziemi Dolnobrzeskiej. Wręczenie nagród odbyło się 4 stycznia 2018 r. w  Dolnobrzeskiej Izbie Pamięci.
Celem konkursu było propagowanie wiedzy o działaloności pierwszych osadników na naszym terenie w pierwszych latach po II wojnie światowej. Aspekt wychowawczy dotyczył łączenia pokoleń i wspólnego wspominania mienionych zdarzeń.
Wyróżnienie w kategorii szkół ponadgimnajzalnych w konkursie otrzymali uczniowie klasy 1 b LO ZSZ Brzeg Dolny:
Alicja Jarocka
Jowita Rękal
Kacper Gawda
Opiekun uczniów: Alicja Grochowska
 
Wyróżnionym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

 

Kontakt z nami

Zespół Szkół Zawodowych
56-120 Brzeg Dolny
ul. 1-go Maja 1A
e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
www: www.zsz.brzegdolny.pl

telefon:  (71) 319-50-90, wewn. 32
faks: (71) 319-58-94