Zespół Szkół Zawodowych

w Brzegu Dolnym

I miejsce ZETKI w konkursie profilaktyki HIV/AIDS

6 grudnia br. w DOK-u odbył się 13 konkurs na sztukę teatralną o tematyce,  dotyczącej profilaktyki HIV/AIDS pod hasłem:  „Wiedza ratuje życie”. Uczniowie Zetki w składzie: Aleksandra Szmit, Agnieszka Klimaczak, Karolina Leśniak, Martyna Krzyżanowska, Agnieszka Poniszewska, Weronika Kwapisz , Marta Flis,  Dagmara Waigner, Aleksandra Stepień, Paula Gąsiorek  oraz Beniamin Lisowski zaprezentowali pantomimę pt.: „Przygoda z AIDS” autorstwa Aleksandry Sienkiewicz, która również brała udział w przedstawieniu. Nasza grupa w nowatorski sposób podeszła do realizacji zadania i zajęła I miejsce w swojej kategorii wiekowej. Dziewczyny grały z zaangażowaniem i bardzo profesjonalnie. Choć forma pantomima jest wymagająca, to w pełni sprostały zadaniu, a Beniamin okazał się świetnym operatorem dźwięku. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Kontakt z nami

Zespół Szkół Zawodowych
56-120 Brzeg Dolny
ul. 1-go Maja 1A
e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
www: www.zsz.brzegdolny.pl

telefon:  (71) 319-50-90, wewn. 32
faks: (71) 319-58-94