Zespół Szkół Zawodowych

w Brzegu Dolnym

Zajęcia ma Uniwersytecie - Przygotowanie referendum

W ostatnia srode, 29 listopada grupa uczniow z klas 1 LO "a", 1 LO "b" oraz 2LO "b" uczestniczyla w kolejnych juz zajeciach na wydziale Nauk Spolecznych i Politycznych Uniwersytetu Wroclawskiego. Tym razem byly to warszaty dotyczace  referendum w Polsce (rodzaje, sposob i tryb przeprowadzania glosowania). Zajecia zrealizowano metoda projektu i symulacji. Uczniom "Zetki" forma aktywnej, tworczej pracy o charakterze administracyjno-politycznym bardzo przypadla do gustu, zwlaszcza, ze skutki, w postaci wynikow glosowania, nad ich wlasnymi inicjatywami i koncepcjami, mogli poznac juz następnego dnia.


 Kontakt z nami

Zespół Szkół Zawodowych
56-120 Brzeg Dolny
ul. 1-go Maja 1A
e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
www: www.zsz.brzegdolny.pl

telefon:  (71) 319-50-90, wewn. 32
faks: (71) 319-58-94