Zespół Szkół Zawodowych

w Brzegu Dolnym

Spotkanie z Piosenką Patriotyczną

10 listopada odbyło się XVI Spotkanie z Pieśnią i Piosenką Patriotyczną zorganizowane przez Dolnobrzeski Ośrodek Kultury. To wydarzenie jest ciekawym sposobem na propagowanie patriotyzmu wśród dzieci i młodzieży oraz rozwijanie wrażliwości inspirowanej historią oraz sztuką. Zetkę reprezentowali zarówno zespół jak i solistki. Laureatką tegorocznego spotkania została Marta Magierska, która wykonała piosenkę „Tango na głos, orkiestrę i jeszcze jeden głos”. Natomiast Aleksandra Sienkiewicz i Wiktoria Kresa zajęły ex aequo trzecie miejsce.   Z kolei zespół wystąpił w składzie: Aleksandra Harwas, Marta Siembida, Eryk Pieróg. Wszystkim serdecznie gratulujemy udanych wykonań.
 

Kontakt z nami

Zespół Szkół Zawodowych
56-120 Brzeg Dolny
ul. 1-go Maja 1A
e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
www: www.zsz.brzegdolny.pl

telefon:  (71) 319-50-90, wewn. 32
faks: (71) 319-58-94