Zespół Szkół Zawodowych

w Brzegu Dolnym

Wizyta na wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego

Po raz kolejny uczniowie ZSZ w Brzegu Dolnym gościli na wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego. Tym razem w wykładach uczestniczyli uczniowie klasy 2 LO (grupa dwujęzyczna i humanistyczna). Zajęcia związane były z dziennikarstwem, temat spotkania: ,,Świat mediów, a świat polityki".     W nawiązaniu do zbliżającego sie Święta Niepodległości uczniowie zwiedzili także wystawę ,,Patriotyzm w czasach pokoju". Kolejne spotkanie planowane jest na koniec bieżącego miesiąca.                           

Kontakt z nami

Zespół Szkół Zawodowych
56-120 Brzeg Dolny
ul. 1-go Maja 1A
e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
www: www.zsz.brzegdolny.pl

telefon:  (71) 319-50-90, wewn. 32
faks: (71) 319-58-94