Zespół Szkół Zawodowych

w Brzegu Dolnym

Szkolne obchody Narodowego Święta Niepodległości

To już 99 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości!  Z tej okazji uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych  w Brzegu Dolnym przygotowali montaż słowno-muzyczny uświetniający to wydarzenie. Przedstawiono w nim m.in. okoliczności ponownego pojawienia się Polski na mapach świata po 123 latach zaborów oraz pierwsze lata funkcjonowania II RP.  Podniosła, ale także bardzo radosna atmosfera towarzyszyła zarówno artystom, jak i zgromadzonej widowni. Nie zabrakło wzruszeń podczas wysłuchania przepięknej „Kolędy Warszawskiej”, czy też utworu „Orlątko”.
W realizacje szkolnych obchodów Święta Niepodległości, zaangażowała się duża grupa naszych uczniów, której nie sposób nie podziękować za piękną prezentacje i godny naśladownictwa przejaw współczesnego patriotyzmu.
W  organizacji szkolnych obchodów Święta Niepodległości udział wzięli:
Grupa wokalna:
Aleksandra Harwas
Wiktoria Kresa
Marta Magierska
Eryk Piróg
Marta Siembida
Aleksandra Sienkiewicz
Grupa prezenterów i recytatorów:
Natalia Giemza
Klaudia Gomułka
Patryk Jasiński
Maja Jurczak
Lissa Koziarski
Wiktoria Łyczko
Sara Mikrut
Jagoda Olszowska
Natalia Pawlik
Szatkowska Natalia
Opieka merytoryczna:
Katarzyna Czerepok
Alicja Grochowska
Ewelina Grzelakowska

Kontakt z nami

Zespół Szkół Zawodowych
56-120 Brzeg Dolny
ul. 1-go Maja 1A
e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
www: www.zsz.brzegdolny.pl

telefon:  (71) 319-50-90, wewn. 32
faks: (71) 319-58-94