Zespół Szkół Zawodowych

w Brzegu Dolnym

Wiktoria na drugim miejscu, Eryk z nagrodą indywidualną

To już szósta edycja Dolnośląskiego Konkursu Piosenki Polskiej „Piosenka zmieniająca życie” odbyła się 19 października w Lubiążu. Zespół Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym  reprezentowali: Wiktoria Kresa oraz zespół – Aleksandra Harwas, Eryk Pieróg oraz Marta Siembida. Wiktoria wystąpiła z autorską piosenką „Wiem” i to wykonanie zostało docenione przez jury przyznaniem drugiego miejsca. Natomiast gość specjalny tegorocznego konkursu Jacek „Mezo” Mejer dostrzegł niezwykły talent Eryka Pieróga i wręczył naszemu uczniowi nagrodę indywidualną za grę na keyboardzie. Serdecznie gratulujemy i życzymy następnych sukcesów na polu muzycznym.

 

Kontakt z nami

Zespół Szkół Zawodowych
56-120 Brzeg Dolny
ul. 1-go Maja 1A
e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
www: www.zsz.brzegdolny.pl

telefon:  (71) 319-50-90, wewn. 32
faks: (71) 319-58-94