Zespół Szkół Zawodowych

w Brzegu Dolnym

Dzień Papieski

"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie."
                                                                                                                     Jan Paweł II

Dnia 23.10.2017 w naszej szkole odbył się apel z okazji 39 rocznicy wyboru Karola Wojtyły na Papieża. Hasło tegorocznego Dnia Papieskiego brzmiało "Idźmy na przód z nadzieją". Przypomnieliśmy sobie słowa, które Papież kierował do młodych . Nie zabrakło również ulubionych pieśni Jana Pawła II tj. Abba Ojcze, Barka. Nad prawidłowym przebiegiem tego wydarzenia czuwała Pani Ewa Sikora-Schick.

 

Kontakt z nami

Zespół Szkół Zawodowych
56-120 Brzeg Dolny
ul. 1-go Maja 1A
e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
www: www.zsz.brzegdolny.pl

telefon:  (71) 319-50-90, wewn. 32
faks: (71) 319-58-94