Zespół Szkół Zawodowych

w Brzegu Dolnym

Gala Laureata

W poniedzialek, 12 czerwca w Wolowskim Osrodku Kultury odbyla sie jubileuszowa X Gala Laureata organizowana przez Centrum Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej z Wolowa. Nie zabrakalo na niej uczniow i nauczycieli z Zespolu Szkol Zawodowych w Brzegu Dolnym. Sara Abramek (klasa 1LO "b") odebrala nagrode za II miejsce uzyskane w konkursie historycznym "Tadeusz Kosciuszko-czlowiek, ktory wyprzedzil swoje czasy". Nagode za III miejsce w tym konkursie odebral rowniez uczen klasy 2 LO Damian Ochmanski.
Na Gali przyznano rowniez nagrody za konkursy jezykowe. Piotr Czerwinski zostal nagrodzony za III miejsce uzyskane w konkursie z jezyka angielskiego.
W wydarzeniu uczestniczyly rowniez: Dyrektor Szkoly Malgorzata Staniszewska oraz nauczycielki: Alicja Grochowska i Lidia Lewandowska.

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy.Kontakt z nami

Zespół Szkół Zawodowych
56-120 Brzeg Dolny
ul. 1-go Maja 1A
e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
www: www.zsz.brzegdolny.pl

telefon:  (71) 319-50-90, wewn. 32
faks: (71) 319-58-94