Zespół Szkół Zawodowych

w Brzegu Dolnym

Zetka na podium „PETETEKOWISKA”.

W dniu 17 maja w Parku Miejskim w Brzegu Dolnym odbył się Powiatowy  Konkurs  „Petetekowisko”. Udział w konkursie wzięło 10 drużyn z Powiatu Wołowskiego reprezentujących Gimnazjum nr 1 w Brzegu Dolnym, Gimnazjum nr 2 PZS Brzeg Dolny , Gimnazjum ,Zespołu Szkół Społecznych z Wołowa, Zespół Szkół Zawodowych z Brzegu Dolnego, Liceum Ogólnokształcące  z Wołowa, Zespół Szkół Społecznych z Wołowa, Liceum Ogólnokształcące z PZS Brzeg Dolny, uczniowie  z MOPS w Godzięcinie i w Brzegu Dolnym oraz uczestników  ŚDS Brzeg Dolny.
W ogólnej klasyfikacji drużyna Zetki reprezentowany przez:  Annę Stawyską, Julitę Nadwodna i Marcjannę Korobczak, uczennice klasy matematyczno-przyrodniczej, przygotowanych przez nauczycielkę Dorotę Karaś –Łyczko zajął  3 miejsce, a w klasyfikacji szkół średnich miejsce 1.
Gratulację i powodzenia za rok J

Kontakt z nami

Zespół Szkół Zawodowych
56-120 Brzeg Dolny
ul. 1-go Maja 1A
e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
www: www.zsz.brzegdolny.pl

telefon:  (71) 319-50-90, wewn. 32
faks: (71) 319-58-94