Zespół Szkół Zawodowych

w Brzegu Dolnym

Studniowka 2017

W sobotę, 4 lutego, w Starej Stołówce, odbył się tradycyjny bal studniówkowy uczniów Zespołu Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym. Imprezę, swa obecnością,  zaszczycili włodarze naszego powiatu i miasta, dyrekcja szkoły, grono pedagogiczne, w tym wychowawcy i licznie przybyli rodzice. Oczywiście, głównymi „aktorami” wieczoru byli przepięknie wyglądający, odmienieni jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki,  uczniowie – klasy Liceum Ogólnokształcącego i Technikum.

Studniówka rozpoczęła się tradycyjnym polonezem . Następnie podziękowania, życzenia i moc wzruszeń…  A potem już tylko zabawa do białego rana – urozmaicona występami artystycznymi klasy 3 LO.oraz sesją fotograficzną! Oby ta wyjątkowa noc pozostała jak najtrwalszym wspomnieniem dla wszystkich uczestników STUDNIÓWKI 2017
 

zobacz zdjęcia
 

Kontakt z nami

Zespół Szkół Zawodowych
56-120 Brzeg Dolny
ul. 1-go Maja 1A
e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
www: www.zsz.brzegdolny.pl

telefon:  (71) 319-50-90, wewn. 32
faks: (71) 319-58-94