Zespół Szkół Zawodowych

w Brzegu Dolnym

Nicolas Sparks - "Szczęściarz"

Nicolas Sparks - "Szczęściarz"


"Szczęściarz" opowiada historię mężczyzny, który służył w Iraku i wiele razy otarł się o śmierć. Logan odnajduje na pustyni zdjęcie kobiety, które staje się jego talizmanem. Po tragicznej śmierci swojego najlepszego przyjaciela postanawia odnaleźć kobietę ze zdjęcia.
Okazuje się, że jest ona rozwódką mieszkającą w niewielkim miasteczku w Karolinie Północnej, wychowującą samotnie syna i borykającą się z byłym mężem. Logan postanawia zatrudnić się u jej babci. W między czasie rodzi się między nimi uczucie. 
"Szczęściarz" to powieść ukazująca determinację człowieka, jego dążenie do szczęścia.

 

Powieść można wypożyczyć w bibliotece szkolnej.

Julita Nadwodna kl. 1A LO

Kontakt z nami

Zespół Szkół Zawodowych
56-120 Brzeg Dolny
ul. 1-go Maja 1A
e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
www: www.zsz.brzegdolny.pl

telefon:  (71) 319-50-90, wewn. 32
faks: (71) 319-58-94