Zespół Szkół Zawodowych

w Brzegu Dolnym

Historyczne potyczki – Olimpiada „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

W czwartek, 15 grudnia trzech licealistów  z dolnobrzeskiej „Zetki”: Rafał Krawczyk (3LO) , Damian Ochmański (2LO) oraz Mateusz Mendak (1 LO „b”) uczestniczyło w rejonowym etapie Olimpiady Tematycznej Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach w latach 1768-1864. Od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego – za wolność Waszą i Naszą”.

Uczniowie przystąpili w październiku do etapu szkolnego Olimpiady i otrzymali najwyższe wyniki spośród grupy uczniów klas technikum i liceum, i tym samym zakwalifikowali się do etapu rejonowego. Do stycznia czekamy na rezultaty kolejnego szczebla zmagań. Tymczasem gratulujemy i życzymy sukcesów!
Alicja Grochowska

Kontakt z nami

Zespół Szkół Zawodowych
56-120 Brzeg Dolny
ul. 1-go Maja 1A
e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
www: www.zsz.brzegdolny.pl

telefon:  (71) 319-50-90, wewn. 32
faks: (71) 319-58-94