Zespół Szkół Zawodowych

w Brzegu Dolnym

XIII Spotkanie z Piosenka Patriotyczną

10.11.br. z okazji  Narodowego Święta Niepodległości w Dolnobrzeskim Ośrodku Kultury odbyło się XIII Spotkanie z Piosenka Patriotyczną. W kategorii  szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych 1 miejsce zajęła  uczennica naszej szkoły  Aleksandra Sienkiewicz.  Jury   przyznało jej   najwyższą notę za wykonanie piosenki pt. ”Miasto”, którą zaśpiewała przy akompaniamencie gitary basowej Marty Siembidy  i gitary akustycznej Klaudii Stelmaszek.
                                                                                                                                                      Serdecznie gratulujemy!

Kontakt z nami

Zespół Szkół Zawodowych
56-120 Brzeg Dolny
ul. 1-go Maja 1A
e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
www: www.zsz.brzegdolny.pl

telefon:  (71) 319-50-90, wewn. 32
faks: (71) 319-58-94