Zespół Szkół Zawodowych

w Brzegu Dolnym

Stephen King „ Podpalaczka’

Stephen King „ Podpalaczka’
Po powieść Stephena Kinga „Podpalaczka” sięgnęłam mając zaledwie 13 lat. OD  tamtej pory jestem miłośniczką jego twórczości .Stephen  King jest dziś  niewątpliwie najpopularniejszym twórcą  horrorów.
      „Podpalaczka” to historia opowiadająca o grupie młodych studentów, którzy poddali się „niewinnemu” na pozór eksperymentowi medycznemu. Głównym bohaterom zostaje zaaplikowany środek powodujący nieodwracalne zmiany w przysadce mózgowej ; u  dwojga z nich – Andyego McGee oraz jego przyszłej żony Vicky  budzą  się zdolności parapsychiczne .
    Licząca zaledwie 445 stron  powieść  jest naprawdę ciekawa , mimo zbyt nużących, moim zdaniem, opisów niektórych sytuacji .Polecam je pasjonatom parapsychologicznych historii i miłośnikom powieści grozy.
                                                                                                                                      Alicja Łapka
                                                                                                                                          Kl.1 B LO                                                                                                             

Kontakt z nami

Zespół Szkół Zawodowych
56-120 Brzeg Dolny
ul. 1-go Maja 1A
e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
www: www.zsz.brzegdolny.pl

telefon:  (71) 319-50-90, wewn. 32
faks: (71) 319-58-94