Zespół Szkół Zawodowych

w Brzegu Dolnym

Integracja w Karpaczu.

W dniach 10-13 października klasa matematyczno-przyrodnicza brała udział wraz z wychowawca Adamem Łyczko i opiekunem Markiem Chrabąszczem w warsztatach naukowo- integracyjnych w Ośrodku Ekologicznym  Uniwersytetu Wrocławskiego. Po przybyciu do ośrodka zostaliśmy mile przywitani przez p. Ryszarda, kierownika ośrodka , który przedstawił nam w wykładzie historie tego miejsca  i kierunki edukacyjne. Po krótkim odpoczynku udaliśmy się do Karpacza, aby poznać atrakcje przyrodniczo-turystyczne tego miejsca. Następnego dnia po wspólnym śniadaniu, udaliśmy się zdobyć  góry i szczyt Śnieżki. Niestety zła aura, śnieg nie pozwoliły nam zobaczyć panoramy gór. W znakomitych humorach zobaczyliśmy niższe atrakcje Karkonoszy i wróciliśmy do ośrodka. Dzięki wycieczce mogliśmy się lepiej poznać, nabrać do siebie zaufania i naładować baterii do nauki. Czekamy na następny wyjazd i równie udany wypoczynek.

Aleksandra Łozińska 1 A LO

 

Kontakt z nami

Zespół Szkół Zawodowych
56-120 Brzeg Dolny
ul. 1-go Maja 1A
e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
www: www.zsz.brzegdolny.pl

telefon:  (71) 319-50-90, wewn. 32
faks: (71) 319-58-94