Zespół Szkół Zawodowych

w Brzegu Dolnym

Z przygodą za pan brat - Dzień integracji klas pierwszych w „Zetce”

Na sportowo, na wesoło… tak uczniowie klas: 1 LO „a”, 1 LO „b” oraz 1 T wraz z wychowawcami: Adamem Łyczko, Alicją Grochowską i Arturem Nohrem spędzili dzień integracji. Spotkanie młodzieży z klas pierwszych odbyło się w pobliskim Radeczu w piątek 30 września.

 Tego dnia zorganizowane zostały zawodowy w paintballu. Uczniowie podzielili się na sześć drużyn i  z dużą dozą humoru, ale i zaciętości próbowali wygrać każdą z trzech rund. Każdy starał się jak mógł, choć nie było łatwo, np. zdobyć flagę, podchodząc pod okopy przeciwnika. Słoneczna aura  na szczęście dopisała. Uczniowie mieli również  okazje pograć w piłkę, zjeść kiełbaskę przy ognisku, a przede wszystkim poznać się wzajemnie, swoje zainteresowania i pasję. Poznali również lepiej swoich wychowawców.

Wszyscy miło spędzili czas i liczą na kolejny, równie udany, wypad integracyjny.

Alicja Grochowska

 Zdjęcia: Adam Łyczko

więcej zdjęć w galerii

Kontakt z nami

Zespół Szkół Zawodowych
56-120 Brzeg Dolny
ul. 1-go Maja 1A
e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
www: www.zsz.brzegdolny.pl

telefon:  (71) 319-50-90, wewn. 32
faks: (71) 319-58-94