Zespół Szkół Zawodowych

w Brzegu Dolnym

Projekt "Żyjmy razem, a nie obok siebie" wspólnie z uczniami SP 1

W dniach 24.05 i 30.05 odbyły się zajęcia w ramach projektu Erasmus+ w Szkole Podstawowej nr 1 w Brzegu Dolnym pod przewodnictwem nauczyciela Zespołu Szkół Zawodowych Pani Katarzyny Pułeckiej.

Tematem przewodnim był temat projektu "Żyjmy razem, a nie obok siebie". Uczniowie klasy 3 (wychowawca Monika Cymbor) w czasie zajęć uczyli się podstawowych wyrazów z języka migowego oraz w drugiej części wykonali medale na Piknik integracyjny dla osób niepełnosprawnych odbywający się u nas w szkole. Uczniowie rozmawiali na temat niepełnosprawności wokół nas, jak można pomagać osobom niepełnosprawnym, kim oni są. Bardzo chętnie brali udział w zajęciach teoretycznych i plastycznych. Wszyscy bawili się bardzo fajnie, było zabawnie i kolorowo.

Dziękuję Pani Dyrektor za umożliwienie prowadzenia zajęć.
Katarzyna Pułecka

zobacz zdjęcia

Kontakt z nami

Zespół Szkół Zawodowych
56-120 Brzeg Dolny
ul. 1-go Maja 1A
e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
www: www.zsz.brzegdolny.pl

telefon:  (71) 319-50-90, wewn. 32
faks: (71) 319-58-94