Zespół Szkół Zawodowych

w Brzegu Dolnym

Pożegnanie maturzystów

25 maja w Zespole Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym odbyło się uroczyste pożegnanie tegorocznych absolwentów klasy 3 liceum ogólnokształcącego oraz klasy 4 technikum.
Swoją obecnością zaszczycili to wydarzenie absolwenci naszej szkoły z rocznika 1961-1966, a także profesorowie, którzy przed laty tworzyli tę szkołę: państwo Teresa i Zygmunt Grabeccy, Maria Mucha i Kazimierz Ratajek. Uroczystość rozpoczęła się tradycyjnym przekazaniem sztandaru szkoły młodszym kolegom i koleżankom.

 Dyrektor szkoły pani Małgorzata Staniszewska przywitała wszystkich zgromadzonych gości. Złożyła serdeczne życzenia tegorocznym absolwentom, wręczyła listy gratulacyjne rodzicom najlepszych uczniów, a goszczącym na naszej uroczystości absolwentom
rocznika 1961-1966, pamiątkowe grafiki przedstawiające budynek szkoły.
Następnie głos zabrał w-ce starosta powiatu wołowskiego Władysław Boczar, który wręczył nagrody najlepszym uczennicom: Marcie Chrabaszcz i Monice Przerwie, a w-ce burmistrz Brzegu Dolnego Paweł Pirek uhonorował za bardzo dobre wyniki w nauce uczniów: Bartosza Orkisza i Grzegorza Rogowskiego. Nagrodzeni zostali także absolwenci - honorowi krwiodawcy oraz wyróżniający się sportowcy.
Ostatnia lekcję dla absolwentów przygotowali wychowawcy pani Alicja Grochowska i pan Waldemar Adam Łyczko, życzyli swoim wychowankom powodzenia w osiąganiu życiowych sukcesów.
Na zakończenie uroczystości absolwenci podziękowali dyrekcji szkoły oraz nauczycielom, obdarowując ich kwiatami. O swoich opuszczających mury szkoły kolegach pamiętali również uczniowie klasy 2 liceum ogólnokształcącego i 2 klasy technikum wręczając im pamiątkowe tarcze.
 
                                                                                                                                                                                                 Halina Wojciechowska








Kontakt z nami

Zespół Szkół Zawodowych
56-120 Brzeg Dolny
ul. 1-go Maja 1A
e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
www: www.zsz.brzegdolny.pl

telefon:  (71) 319-50-90, wewn. 32
faks: (71) 319-58-94