Czyż nie jest to już nudne...? Piłkarze ręczni również najlepsi....

Po siatkarkach, siatkarzach koszykarkach, koszykarzach, halowych piłkarzach nożnych i tenisistach stołowych przyszedł czas na rywalizację szkół Powiatu Wołowskiego w piłce ręcznej chłopców.
Do Brzegu Dolnego przyjechały reprezentacje 4 szkół ponadgimnazjalnych naszego Powiatu. Oprócz gospodarzy, czyli dolnobrzeskiej Zetki, w szranki rywalizacji stanęły reprezentacje ZS im. Kościuszki z Wołowa, ZSZ z Wołowa i LO im. Ossolińskiego z Brzegu Dolnego.
W pierwszym spotkaniu przyszło się nam zmierzyć z ekipą ZSZ z Wołowa i można powiedzieć, że był to przysłowiowy spacerek, gdyż wynik 20:2 dla nas odzwierciedla różnice klas obu zespołów.
Kolejny mecz, tym razem z ZS im. Kościuszki z Wołowa już nie był taki łatwy. Początkowo prowadziliśmy dwoma bramkami - 2:0 , 3:1, 5:3. Jednak z minuty na minutę gra się wyrównuje i mamy coraz większe problemy z silnymi atakami rywali z dystansu Na 8 minut przed końcem meczu rywale prowadzą 7:6.
Jednak to my zdobywamy bramkę wyrównującą na kilka minut przed końcem meczu.
Do samego końca rozgrywa się gra nerwów. Na 45 sekund przed końcem meczu mamy piłkę.. Szybkie rozgrywanie piłki po obwodzie pola bramkowego rywali, stwarza doskonałą okazję do rzutu dla Szymona Golesa. Ten jest jednak faulowany w sytuacji sam na sam z bramkarzem i sędzia, na 3 sekundy przed końcem meczu, dyktuje rzut karny dla naszej drużyny. Doskonałym egzekutorem okazuje się Damian Wróbel i to my cieszymy się ze zwycięstwa po tym ciężkim meczu - 8:7.
W ostatnim meczu turnieju dosyć gładko rozprawiamy się z młodymi uczniami z LO im. Ossolińskiego w Brzegu Dolnym - 11:3 i na spokojnie cieszymy się ze zwycięstwa w całych zawodach.
.
Nasz zespół wystąpił w składzie: D. Wróbel, Sz.Goles, M.Kasper, O.Ściepuro, K.Pietróń, M.Mil, K.Kiełtyka, D.Ciochoń, G.Koper, A.Daniel, J.Trzusło, J.Gawlikowski,

Podsumowując cykl rozgrywek międzyszkolnych możemy śmiało stwierdzić, że praktycznie jesteśmy DOMINATORAMI w szkolnym sporcie na terenie Powiatu Wołowskiego.
Na osiem konkurencji sportowych w tym roku szkolnym wygrywamy w siedmiu zawodach.