Zespół Szkół Zawodowych

w Brzegu Dolnym

Olimpiada „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”

W dniu 15 grudnia trzech uczniów Zespołu Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym: Mateusz Szymon (3LO), Rafał Krawczyk (2LO) oraz Damian Ochmański (1LO) uczestniczyło we Wrocławiu w rejonowym etapie Olimpiady historycznej „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego w latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia. Rzeczpospolita Obojga Narodów”. Licealiści zostali wyłonieni spośród grupy uczniów, która w listopadzie przystąpiła do szkolnego etapu. Udział w zmaganiach konkursowych, choć niełatwych, sprawił uczniom wiele satysfakcji. Na wyniki etapu rejonowego musimy poczekać do stycznia.

Gratulujemy i życzymy sukcesów!

Alicja Grochowska

Kontakt z nami

Zespół Szkół Zawodowych
56-120 Brzeg Dolny
ul. 1-go Maja 1A
e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
www: www.zsz.brzegdolny.pl

telefon:  (71) 319-50-90, wewn. 32
faks: (71) 319-58-94