Zespół Szkół Zawodowych

w Brzegu Dolnym

Dzień Języków Obcych

W dniu 18.11.2015 odbył się w naszej szkole : „Dzień Języków Obcych”. W imprezie uczestniczyli wszyscy uczniowie i nauczyciele naszej szkoły. Uczniowie przechodzili przez 10 stacji, gdzie rozwiązywali różnorodne zadania językowe. 

Zadania miały oczywiście charakter zabawowo- ruchowy.
Cechą szczególną tegorocznej imprezy było to, że każda stacja składała się z zadań w trzech językach, których uczą się „Zetkowicze” czyli w j. angielskim, niemieckim i hiszpańskim.
 Również część kadry nauczycielskiej miała możliwość wykazania się praktyczną znajomością języków obcych  nabytą podczas wakacyjnych kursów językowych w ramach projektu Erasmus+ w Wielkiej Brytanii, Niemczech i na Malcie.  Wszyscy nauczyciele oraz uczniowie spisali się bardzo dobrze i cała nasza „Ekipa Zetki” miło spędziła czas.

więcej zdjęć w galerii

 

Kontakt z nami

Zespół Szkół Zawodowych
56-120 Brzeg Dolny
ul. 1-go Maja 1A
e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
www: www.zsz.brzegdolny.pl

telefon:  (71) 319-50-90, wewn. 32
faks: (71) 319-58-94