Zespół Szkół Zawodowych

w Brzegu Dolnym

"Półmetek czas zacząć ...

 Tak niedawno przekraczaliśmy szkolne mury rozpoczynając kolejny rok szkolny, a już przyszedł czas na Połowinki, czyli zabawę szkolną, która tradycyjnie towarzyszy uczniom będącym w połowie drogi do matury. Półmetek 2015 Zespołu Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym odbył się dnia 23 października w Klubie Arena. W doskonałych humorach, tuż przed godziną 19:00, na miejsce zabawy przybyli uczniowie klasy II LO i III Technikum wraz z osobami towarzyszącymi. Nasi uczniowie, choć przecież na co dzień piękni i wspaniali, tego wieczoru zachwycali szykiem i elegancją.
 


Oficjalnego otwarcia zabawy dokonała Pani Małgorzata Staniszewska Dyrektor szkoły wraz z wychowawczyniami obu klas, Panią Joanną Romaniuk i Panią Haliną Wojciechowską. Wszyscy uczniowie bawili się doskonale przy elegancko zastawionych stołach. Doskonała muzyka, zapowiadana przez DJ, utrzymała uczniów na parkiecie do godziny 3:00. 

Pragniemy podziękować rodzicom uczniów obu klasza opiekę podczas zabawy oraz przepyszne słodkie wypieki, jakie przygotowali na tę okoliczność."

zobacz zdjęcia

Kontakt z nami

Zespół Szkół Zawodowych
56-120 Brzeg Dolny
ul. 1-go Maja 1A
e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
www: www.zsz.brzegdolny.pl

telefon:  (71) 319-50-90, wewn. 32
faks: (71) 319-58-94